Kurumsal

Sektörde 5. yılını bu yıl (2014) kutlayacak olan Tuğra Turizm, siz değerli misafirlerimizin Kıbrıs’a yapacağı bireysel ya da kurumsal ziyaretlerde uçak bileti, konaklama, organizasyon, araç kiralama, günlük Kıbrıs Kültür Turu ve transfer hizmetlerinde çözüm sunan yerel bir turizm acentesidir.

Özellikle araç kiralama konusunda Tuğra Rent a Car üzerinden sınıfının en güvenli ve konforlu son model araçlarını kiralayabilir, dilediğiniz noktadan kiralayacağınız aracı teslim alabilirsiniz. Kıbrıs Rent a Car şirketleri arasında prestijli ve genç filoya sahip olan firmamız %100 müşteri memnuniyetini yerinde araç teslimatı yaparak garanti etmektedir.

Tuğra Transfer ile alanında uzman kokartlı rehberlerimiz eşliğinde Kıbrıs’ın tarihine ve kültürel zenginliğine, çevre, doğa, tekne gezileri ve çeşitli spor aktivitelerine katılabilir, filomuzdaki yeni ve konforlu araçlar ile ada genelinde verdiğimiz özel transfer ve günlük Kıbrıs turları hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kıbrıs’ta tatil veya İş amaçlı konaklamalarda deniz ile doğanın bütünleştiği harika manzaralı 5 yıldızlı lüks oteller, sizler için konforlu, sakin ve sıcak bir ortamda kusursuz bir tatil geçirmenizi sağlayacak en ince ayrıntılar düşünülmüştür. Tuğra Turizm olarak bireysel ve kurumsal amaçlı ziyaretlerinizde keyifli saatler yaşamanız için sizleri Kuzey Kıbrıs’a davet ediyoruz.

Değerlerimiz

  • Araçlarımızın ve misafirlerimizin güvenliğini/emniyetini en üst seviyeye çıkarmak,
  • Misafirlerimizin memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak,
  • Verimliliği arttırmak,
  • İnsan faktörü, iş güvenliği ve çevresel değerlere önem vermek,
  • Operasyonlarımızda zaman uyumunu sağlamak,
  • Tüm süreçlerde devamlı gelişim sağlamak.